sobota, 7 grudnia 2013

LEŚNA POLANA

SKŁAD ZASTĘPU: 


 pwd. Ania Świderska
Pełni funkcję drużynowej 72 ŁDH-ek oraz zastępowej "Leśnej Polany". W byciu harcerką najbardziej lubię to, że cały czas czekają na mnie nowe wyzwania i jako drużynowa zdobywam nietypowe umiejętności.
Prywatnie studentka I roku Stosunków Międzynarodowych. pwd. Paulina Jędrzejczak 
Drużynowa gromady, prywatnie studentka I roku Pedagogiki UŁ
Przejawia niepokojące zainteresowanie językiem niemieckim.Zwykle w wypowiedziach posługuję się ironią i sarkazmem. Lubi słodkie lenistwo i przekąski z Biedronki. 


  trop. Asia Czurak 
 Pełni funkcję przybocznej. Prywatnie uczennica I klasy I LO w Łodzi. Na wakacje jeździ do Las Vegas, a na obozie jej outfit można zaliczyć do bardzo stylowych. Gitarzystka drużyny. 


trop. Magda Osetek 

Trenerka wszystkich Polek. Uczennica drugiej klasy III LO w Łodzi. Interesuje się zdrową żywnością i ćwiczeniami. Jest mistrzem oszczędności i dobrych interesów, ma jednak kłopoty z ortografią

 och. Beata Dąbek Uczennica III klasy gimnazjum. Najlepsza w piłkę nożną spośród zz-tu. Idealna do zadań specjalnych (wysokich drzew, nienagrzanych palników, dodatkowych wart). Zawsze nosi przy sobie łyżkę.


och. Gosia Hejduk 
Uczennica III klasy gimnazjum. Pełni funkcję zastępowej w drużynie. Gra na altówce, mistrzyni w dziedzinie przyrodoznawstwa (zwłaszcza bliski jest jej temat widłaków gwieździstych). 

 Och. Ola Stęsicka
Uczennica I klasy Gimnazjum. Pełni funkcję zastępowej. 
Przygotowana na każde warunki. Bear Grylls drużyny. Rozpali każde ognisko, zawsze ma przy sobie zapałki i finkę


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz